Navštívte Showroom, vyskúšajte pece RIKA

Značka "ZELENÁ INOVÁCIA"

Nachádzate sa tu

„ ZELENÁ INOVÁCIA“   

UKONČENÉ 15.09.2018!!

V rámci projektu „ ZELENÁ INOVÁCIA“ sú dotácie dostupné úplne pre všetkých ako pre súkromné tak aj pre  právnické  osoby  ktoré vlastnia  dom, byt ,chatu, penzión, hotel či kancelárske priestory...obmedzenia sú minimalizované.

1.dotácie sú určené predovšetkým na peletové pece a peletové pece s možnosťou kúrenia drevom (kombinované) a to vo výške 1000€ .

2.dotácia vo výške 500€ sa vzťahuje na RIKA pece s automatickým riadením spaľovania a automatickým zapaľovaním s označeným ako  Rikatronic 3 a Rikatronic 4.

Podmienky:

Po vašej registrácii Vás budeme kontaktovať zo záujmom dohodnúť si obhliadku vášho inštalačného priestoru a doladiť s vami vaše predstavy, dohodnúť si možný termín montáže.

Na základe skutočností zistených pri obhliadke  a podpísaní objednávky bude potrebné uhradiť dotované zariadenie RIKA  do 7 dni, z dôvodu - neblokovania dotácií pre ďalších záujemcov, keďže výška dotácie je limitovaná počtom zákazníkov.

Inštaláciu zariadenie prispôsobíme podľa vašich predstáv.

Typ  zariadenia bude dodaný presne podľa vyplnenej objednávky , v prípade akýchkoľvek zmien je potrebne ich riešiť najneskôr do 7 dni od podpisu objednávky.
Termín prevedenia inštalácie v danom objekte samozrejme prispôsobíme vaším predstavám, najskorší termín dodania zariadenia k vám bude max. do 14 dni po pripísaní  vašej úhrady na  náš účet .

Značka  "Zelená inovácia"  priniesla nielen dotáciu na RIKA pece, ale aj možnosť zakúpenia dotovaných pecí cez splátkový kalendár firmy HomeCredit.

Príklad výpočtu:

Cena po dotácii: 4700 eur
Akontácia: 50% (2350)
Mesiace: 12 Splátka: 202,15 eur
Preplatok: 75 eur (5,9%), je na bezúčelovom úvere v banke. 

Preto neváhajte a využite jedinečnú dotáciu na slovenskom trhu.

REGISTRACIA:

 

Publikované dňa 11. apríl 2018

Pridať nový komentár