Navštívte Showroomvyskúšajte pece RIKA
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Nová pec RIKA za starú cenu - do 15.3.2017

Nachádzate sa tu

Najpredávanejšie pece DOMO, NEX a INDUO 

Najobľúbenejšia pec na pelety je pec DOMO, ktorá sa vyznačuje najmä veľkým zásobnkom na pelety a dokáže kúriť niekoľko dní bez potreby dopĺňania. Pec DOMO má aj variant Multi Air, čo znamená, že je možné s ňou vykurovať vaic miestností naraz. Pec DOMO má tri možnosti kamenného obkladu, a to pieskovec, mastenec alebo biely kameň. Kamenný obklad má veľký vplyv na akumuláciu tepla a jeho následné dlhodobé sálanie do priestoru.

 

Ďalšou pecou, ktorá je veľmi obľúbená, je pec na drevo NEX, ktorej veľký kamenný obklad je zárukou útulného tepla po dlhú dobu. Pec NEX má dva varianty, klasický a variant so systémom Rikatronic4, ktorý má množstvo technických výhod, ako je napríklad automatické zapálenie dreva po naprogramovaní na určitý čas alebo automatické čistenie ohniska. Viac o systéme Rikatronic4.

 

Treťou najpredávanejšou pecou je pec INDUO, ktorá je peletová a má možnosť používať aj drevo. Táto jedinečná a technicky výnimočná pec je vynikajúcim typom pece pre každú chatu alebo dom, kde privítate najvyšší komfort a pohodlie pri kúrení.

 

Využite staré ceny do 15.3.2017

 

Ako každý rok, aj teraz príde k zmenám cien pecí a preto Vám ponúkame možnosť využiť nákup za pôvodné ceny. Odporúčame Vám najpredávanejšie pece DOMO, NEX alebo INDUO, ale môžete si vybrať ktorúkoľvek inú pec. Ak odporučíte pec RIKA Vášmu známemu a ten si pec aj zakúpi, získate od nás 500 kg peliet za symbolickú cenu 1 Eur.  

 

Objednať si pec RIKA do 15.3.2017.

 

Informujte sa ešte dnes na tel. čísle 0907 426 135.

 

Váš team RIKA 

 

 

 

 

Publikované dňa 17. február 2017