Partnerstvo s RIKA

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Pripojte sa k našej sieti distribútorov špičkových pecí RIKA.

Zamyslite sa nad tým, že ako majiteľ firmy, architekt alebo dizajnér hľadáte pre svojich klientov tie najlepšie vykurovacie riešenia pre ich domovy. Trh je zaplavený rôznymi typmi pecí a kachlí, avšak len málo z nich je skutočne účinných, ekologických a jednoduchých na používanie. Vaši klienti sú často frustrovaní z ponúkaných možností a obracajú sa na iných poskytovateľov, čím je ohrozená vaša reputácia a znížené sú aj vaše príjmy.

Tieto produkty nielenže znižujú spotrebu energie a ušetria peniaze, ale takisto prispievajú k ochrane životného prostredia. Vaše podnikanie tak môže rásť, získate nových klientov a budete mať príležitosť spolupracovať s uznávanou značkou RIKA.

Stať sa partnerom RIKA znamená prekonať všetky prekážky, ktorým ste čelili v minulosti. Ako partner budete mať prístup k najnovším modelom peletových, kombinovaných a pecí na drevo, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na efektivitu, eco-priateľnosť a jednoduchosť ovládania. RIKA vám poskytne podporu v marketingu, reklame a servise, čo vám umožní expandovať a získavať nových klientov.

Využite šancu a ponúknite výnimočné produkty RIKA vo vašom regióne alebo okrese s pomocou osobného a profesionálneho prístupu, ktorý RIKA ponúka svojim partnerom. Ponúkame atraktívne obchodné podmienky a spolupracujeme podľa firemnej politiky spoločnosti RIKA Innovative Ofentechnik GmbH, sídliacej v Rakúsku

Kontaktujte nás pre viac informácií o obchodných podmienkach, odmenách, servisnej podpore, predajných stratégiách a produktoch RIKA.

U nás platí "Dodávateľská dohoda", na základe ktorej sa môžete stať obchodným partnerom a tak získať právo k aktívnemu predaju produktov RIKA.

VEDELI STE …?
RIKA ako prvá v Európe predstavila technológiu interiérových peletových pecí. /1989/
RIKA je doposiaľ jediný výrobca pecí, ktorý vyvinul kombinované pece, ktoré dokážu automaticky rozpoznať palivo./drevo-pelety/.
RIKA vyvinula technológiu pre pece na drevo, ktorá znižuje spotrebu dreva o polovicu a emisie o 90 percent. Táto technológia navyše upozorňuje aj na optimálny čas doplnenie paliva. RIKA vyvinula prvé pece na drevo s účinnosťou nad 90 percent.

Registrácia na showroom

Vaše kontaktné informácie
RIKA Slovensko,Pletiarska 12, Banská Štiavnica