Partnerstvo s RIKA

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Staňte sa predajcom špičkových pecí RIKA vo vašom regióne alebo vo vašom okrese.

Využite  náš profesionálny a individuálny prístup k partnerom a začnite predávať najlepšie peletové, kombinované pece a pece na drevo RIKA.
Partnerom ponúkame zaujímavé obchodné podmienky, tri možnosti spolupráce.
Pracujeme s firemnou politikou rakúskej spoločnosti. RIKA Innovative Ofentechnik GmbH a preto hľadáme aktivitu a dôveru.

Plán výstav v rámci Slovenska, veríme že sa podaria uskutočniť.

Nitra - Aquatherm 07.02 - 10.02. 2023

Bratislava - CONECO A RACIOENERGIA - 22. – 25. 03. 2023

Nitra - Nábytok a Bývanie - 26.04. - 30.04.2023

Ak sa chcete dozvedieť viac o výhodách partnerstva a produktoch RIKA, ktorých predaj medziročne rastie nie len pre kvalitné a nadčasové prevedenie, dlhú životnosť, ale aj kvôli pripravovanému zákonu o emisiách zaregistrujte sa cez kontaktný formulár a po vzájomnej dohode vás navštívime s našim predvadzacím vozíkom priamo na parkovisku pred vašou predajňou alebo firmou.

Pece Rika vám kompletne predvedieme od spustenia a počas prevádzky vás oboznámime ako pece RIKA pracujú, ako sa ovládajú. Predvedieme vám ich jedinečné smart funkcie a ešte oveľa viac. Zároveň vám zodpovieme všetky vaše otázky týkajúce sa obchodných podmienok, odmien, servisnej podpory, predaja a zariadení RIKA.
U nás platí "Dodávateľská dohoda", na základe ktorej sa môžete stať obchodným partnerom a tak získať právo k aktívnemu predaju produktov RIKA.
Našou filozofiou je aktívna celoslovenská marketingová  a reklamná podpora predaja.
Ďalej získate exkluzívnu zľavu na vzorovú pec (e) pre vašu predajňu so 6.mesačnou splatnosťou.


VEDELI STE …?
RIKA ako prvá v Európe predstavila technológiu interiérových peletových pecí. /1989/
RIKA je doposiaľ jediný výrobca pecí, ktorý vyvinul kombinované pece, ktoré dokážu automaticky rozpoznať palivo./drevo-pelety/.
RIKA vyvinula technológiu pre pece na drevo, ktorá znižuje spotrebu dreva o polovicu a emisie o 90 percent. Táto technológia navyše upozorňuje aj na optimálny čas doplnenie paliva. RIKA vyvinula prvé pece na drevo s účinnosťou nad 90 percent.

Registrácia na showroom

Vaše kontaktné informácie
RIKA Slovensko,Pletiarska 12, Banská Štiavnica