Partnerstvo s RIKA

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Staňte sa predajcom špičkových pecí RIKA vo vašom regióne alebo vo vašom okrese.

Predstavte si, že ste majiteľom firmy, architektom alebo dizajnérom a chcete svojim zákazníkom ponúknuť najlepšie riešenia pre vykurovanie ich domovov. Trh je plný rôznych pecí a kachlí, ale nie všetky sú efektívne, šetrné k životnému prostrediu a jednoduché na obsluhu. Vaši zákazníci sú často nespokojní s výberom, ktorý im ponúkate, a hľadajú alternatívy inde. Toto negatívne ovplyvňuje vašu reputáciu a znižuje vaše príjmy.

Teraz si predstavte, že ste sa stali predajcom špičkových pecí RIKA vo vašom regióne alebo okrese. Vaši zákazníci sú nadšení z možnosti mať v ich domove inteligentné interiérové peletové pece, kombinované pece a pece na drevo RIKA. Tieto pece nielenže šetria energiu a peniaze, ale aj prispievajú k ochrane životného prostredia. Vaša spoločnosť začne rásť, získate nových zákazníkov a budete mať možnosť spolupracovať s renomovanou značkou RIKA. Vaša reputácia sa zlepší a vaše príjmy sa zvýšia.

Spolupráca s RIKA vám umožní prekonať problémy, ktoré ste predtým zažívali. Ako partner RIKA budete mať prístup k špičkovým peletovým, kombinovaným peciam a peciam na drevo, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli efektívne, šetrné k životnému prostrediu a jednoduché na obsluhu. RIKA vám poskytne podporu v oblasti marketingu, reklamy a servisu, čo vám umožní rásť a získať nových zákazníkov.

Využite profesionálny a individuálny prístup, ktorý RIKA ponúka svojim partnerom, a začnite predávať najlepšie peletové, kombinované pece a pece na drevo RIKA vo vašom regióne alebo okrese. Partnerom ponúkame zaujímavé obchodné podmienky spolupráce a pracujeme s firemnou politikou rakúskej spoločnosti RIKA Innovative Ofentechnik GmbH.

Nečakajte a staňte sa predajcom špičkových pecí RIKA ešte dnes! Kontaktujte nás a získajte všetky potrebné informácie o obchodných podmienkach, odmenách, servisnej podpore, predaji a zariadeniach RIKA.

Spoločne môžeme zlepšiť životy vašich zákazníkov a prispieť k ochrane životného prostredia.

Plán výstav v rámci Slovenska, veríme že sa podaria uskutočniť.

Nitra - Aquatherm 07.02 - 10.02. 2023

Bratislava - CONECO A RACIOENERGIA - 22. – 25. 03. 2023

Nitra - Nábytok a Bývanie - 26.04. - 30.04.2023

Prievidza - Banícky jarmok 2023 - Námestie J. C. Hronského - od 7.9.2023 do 10.9.2023

Štúrovo - Jarmok Šimona a Júdu - v dňoch 12.10.2023 – 15.10.2023

Levice - Levický jarmok - v dňoch 19.10. - 22.10.2023.

Ak sa chcete dozvedieť viac o výhodách partnerstva a produktoch RIKA, ktorých predaj medziročne rastie nie len pre kvalitné a nadčasové prevedenie, dlhú životnosť, ale aj kvôli pripravovanému zákonu o emisiách zaregistrujte sa cez kontaktný formulár a po vzájomnej dohode vás navštívime.

U nás platí "Dodávateľská dohoda", na základe ktorej sa môžete stať obchodným partnerom a tak získať právo k aktívnemu predaju produktov RIKA.
 

VEDELI STE …?
RIKA ako prvá v Európe predstavila technológiu interiérových peletových pecí. /1989/
RIKA je doposiaľ jediný výrobca pecí, ktorý vyvinul kombinované pece, ktoré dokážu automaticky rozpoznať palivo./drevo-pelety/.
RIKA vyvinula technológiu pre pece na drevo, ktorá znižuje spotrebu dreva o polovicu a emisie o 90 percent. Táto technológia navyše upozorňuje aj na optimálny čas doplnenie paliva. RIKA vyvinula prvé pece na drevo s účinnosťou nad 90 percent.

Naše služby

Objavte svet bezplatných obhliadok, ktoré vám otvoria dvere do fascinujúceho sveta dokonalých riešení na mieru! Nechajte sa uniesť vlnou inovácií a prekvapte svoje zmysly s návrhom riešenia, ktorý vás ohromí svojou jedinečnosťou a precíznosťou.

Predstavte si, ako sa váš život zmení, keď vám naše skúsené ruky dovezú tú najmodernejšiu pec priamo k vám domov. A to nie je všetko! Inštalácia bude prebiehať hladko a bezproblémovo, takže sa môžete tešiť na úžasný výsledok bez akýchkoľvek starostí.

A aby ste si mohli užívať svoju pec naplno, ponúkame vám aj čistenie a údržbu, ktoré zabezpečia, že vaša RIKA pec bude vždy v top stave. Tak neváhajte a pripojte sa k nám na ceste za úžasnými zážitkami a objavovaním nových možností komfortu!

Registrácia na showroom

Vaše kontaktné informácie
RIKA Slovensko,Pletiarska 12, Banská Štiavnica