Navštívte Showroom, vyskúšajte pece RIKA

Šrotovné RIKA až 1000 €

Nachádzate sa tu

Výmena staršej pece alebo krbu v akcii ŠROTOVNÉ RIKA až vo výške 1000 €

Máte doma či na chate staršiu pec na drevo alebo krb a omrzelo vás nosenie dreva, unavujúce zapaľovanie a rozkurovanie? Značka pecí RIKA vám teraz ponúka šrotovné až vo výške 1000 € pri výmene stašej pece alebo krbu za novú peletovú pec.

 

Moderný dizajn a kvalitné materiály

Pece RIKA na pelety sú komfortné a veľmi tiché zariadenia, ktoré nie sú len zdrojom tepla. Zároveň sa vyznačujú krásnym moderným dizajnom, ktorý sa hodí sa do každého inzeriéru, od tradičného po najmodernejší. Pohodlné a jednoduchá obsluha peletových pecí RIKA sú najčastejšie vyzdvihovanými vlastnosťami u zákazníkov. Pelety stačí nasypať do pece raz za niekoľko dní. Odpadá príprava, nosenie a skladovanie dreva, náročné zapaľovanie a udržiavanie ohňa.

 

 

 

 

Pohodlie a ovládanie na diaľku

Peletové pece RIKA poskytujú priam neuveriteľný komfort. Ak chcete mať váš dom príjemne vykúrený ešte predtým, ako prídete domov, RIKA poskytuje jedinečné riešenie. Pec môžete zapnúť a nastaviť teplotu v dome na diaľku cez internet alebo cez telefón. Dokonca môžete nastaviť rôzne teploty na celý  deň a týždeň tak, aby ste mali stále príjemne teplo.

 

Úspornosť a ochrana životného prostredia

Pece RIKA  sú úsporné zariadenia, pretože na vytváranie pohodlného tepla využívajú kvalitné materiály, ktoré obsorbujú veľa tepla a to následne odovdzávajú do priestoru. Takto dokáže pec RIKA udržiavať stálu teplotu v obývacom priestore niekoľo hodín aj po vypnutí pece. Minimalizovaním škodlivých emisií sa pece RIKA radia medzi najšetrnejšie a ponúkajú celý rad ďalších vlastností, ktoré nielen zvyšujú pohodlie obsluhy ale aj skrášľujú Vaše bývanie.

 

Vymeňte vašu starú pec alebo krb za novú pohodlnú peletovú pec RIKA a získajte šrotovné až 1000 €. 

Príklad: Peletová pec FILO s čiernym obkladom, cenníková cena 3650 €, po odrátaní šrotovného 1000 €, je výsledná cena 2650 € + voliteľné príslušentsvo. Uvedená cena po odrátaní šrotovného je vrátane dovozu, montáže, napojenia na komín a zaškolenia. 

Po obhliadke je možné dohodnúť si podmienky odstránenia starého spotrebiča. Pre viac informácií prosím vyplňte Kontaktný formulár alebo zavolajte na 0907 426 135. Ďakujeme.

 

Publikované dňa 04. august 2016