Blog

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte
Máte doma starú pec, ktorá už neslúži tak, ako by mala? Možno je čas na zmenu! A my vám s tým radi pomôžeme. Predstavujeme vám našu novú generáciu pecí, ktorá prináša množstvo výhod, o ktorých sa vám doteraz ani nesnívalo. Účinnejšia: Naša nová pec využíva palivo oveľa efektívnejšie, čo znamená, že ušetríte na nákladoch za kúrenie a zároveň prispejete k ochrane životného prostredia.
Chcete ušetriť na kúrení a zároveň získať exkluzívne výhody? Premýšľate ako zvládnuť komplikácie pri výpadku elektrickej energie? Bývate v bungalove? Prerábate starší dom? Či staviate nový dom? Máte komín, ale nechcete obyčajný krb? PECE RIKA KÚPITE DO 30. JÚNA SO ZĽAVOU 10%! Rezervujte si svoju pec ešte dnes. Volajte +421 907 426 135. Teraz je ten najlepší čas nakúpiť pece na drevo, kombinované a peletové pece RIKA lacnejšie!
PREČO NAHRADIŤ STARÚ PEC ALEBO KRB? Jednoduché, vaša stará pec alebo krb je príkladom toho ,že nemáte chuť ani energiu v spotrebičoch kúriť. (tvrdí 85% zákazníkov). Spotreba dreva je vysoká a aj tak nemáte požadované teplo? Pristihnete sa vždy pri upratovaní s konštatovaním akú špinu a prach máte pri kúrení bežným spotrebičom? 3 DOBRÉ DÔVODY PREČO NAHRADIŤ STARÚ PEC ALEBO KRB. Nižšia spotreba a nižšie náklady na vykurovanie.
Najvyššia kvalita, špičková technológia a vynikajúci dizajn - to sú pece RIKA. Presvedčte sa sami o tom, čo robí tieto pece tak zvláštne! Navštívte náš nový showroom pecí RIKA v Banskej Štiavnici! Cieľ vašej návštevy: Presvedčíte sa o modernom a nezávislom vykurovaní naživo. Spoznáte inteligentné pece RIKA a možnosti, ktoré by sme vám mohli ponúknuť.
S novým RIKA Firenet modulom druhej generácie a internetovou aplikáciou sa dostanete do sveta pohodlia a kontroly ako nikdy predtým. Stačí sa zaregistrovať, pridať svoju pec a pomocou bezdrôtovej siete WiFi sa spojiť s pecou. A čo to znamená pre vás? Ovládanie peci na diaľku odkiaľkoľvek, sledovanie údajov z pece cez počítač, tablet alebo notebook a samozrejme aj cez mobil na internete. Všetko je v bezpečí a synchronizuje sa v pravidelných intervaloch.
Automatické zapálenie dreva pri zatvorených dverách. Určte presný čas, kedy sa drevo zapáli, a to vrátane hodiny a minúty. U vás doma do 14 dní.... a naživo v našej predajni - Mládežnícka 21 Banská Štiavnica. NEX Rikatronic 4 - KACHLE S OBKLADOM Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA: NEX Rikatronic 4 vám dáva možnosť zapálenia manuálne alebo automaticky v ľubovoľnom naprogramovanom čase.
Hybridná pec PARO predstavuje inovatívne spojenie pohodlnej prevádzky na pelety a tradičného kúrenia drevom. Najnovšia séria PARO zaujme nielen svojím tichším chodom, ale aj dokonalejším vzhľadom plameňa, ktorý dotvára atmosféru útulnosti v každej miestnosti. Možnosť kúrenia dvomi preferovanými spôsobmi v jednom zariadení reflektuje súčasné trendy a osloví každého, kto si potrpí na nezávislosť a flexibilitu.
MALÁ PRIPOMIENKA NA POCHOPENIE, PREČO SÚ NAŠE PECE - "INÉ" Pece Rika: krása plameňa. Rika sa rozhodla pre úplne inú technológiu než jej konkurencia. Pece na pelety musia byť zdrojom vizuálneho potešenia a zároveň poskytovať výkonné, konštantné a úsporné riešenie.
Predstavujeme vám RIKA - prvú inteligentnú peletovú pec na Slovensku, inštalovanú našou firmou. Zažite pokročilú technológiu vykurovania s dotykovým displejom, ktorý vám neustále ukazuje potrebné informácie o spotrebe a výkone a mnoho dalších. Žiadne hádanky, žiadne odhady - len jasné a presné údaje. Zažite pohodlie a efektivitu, ktoré vám ponúka RIKA.
Peletové kachle a pece na drevo. "Buďte súčasťou elitnej skupiny, ktorá si vyberá iba originálnu kvalitu - prémiové inteligentné pece čakajú na vás!". Už ste počuli o najnovšej revolúcii v kúrení? Pripúšťame, že znie to ako sci-fi, ale naše Inteligentné pece RIKA sú skutočne také. Táto špičková technológia sa vyznačuje jedinečnými funkciami, ako je automatické regulovanie spaľovania, znižovaním spotreby dreva až o 50% a zobrazovaním najvhodnejšieho času na prikladanie. Ale to nie je všetko...