Blog

Nachádzate sa tu

Navštívte Showroom, vyskúšajte pece RIKA
RIKA vyvinula nový RIKA Firenet modul a internetovú aplikáciu, do ktorej sa zaregistrujete, pridáte svoju pec a pomocou bezdrôtovej siete WiFi sa spojíte s pecou. Takto môžete pec ovládať na diaľku odkiaľkoľvek a zároveň sledovať údaje z pece cez počítač, tablet alebo notebook, a samozrejme aj cez mobil na internete. Všetky údaje sú v bezpečí a synchronizujú sa v pravidelných intervaloch.      
Väčšina krajín EÚ, vrátane Slovenska má dlhodobé problémy s kvalitou ovzdušia, najmä čo sa týka limitných hodnôt pre drobný prach – takzvané jemné prachové častice. Hlavnou príčinou súčasného znečistenia ovzdušia sú najmä emisie z vykurovania domácností.
UKONČENÉ 15.09.2018!! V rámci projektu „ ZELENÁ INOVÁCIA“ sú dotácie dostupné úplne pre všetkých ako pre súkromné tak aj pre  právnické  osoby  ktoré vlastnia  dom, byt ,chatu, penzión, hotel či kancelárske priestory...obmedzenia sú minimalizované.
Peletové pece RIKA ihneď k odberu  
Najpredávanejšie pece DOMO, NEX a INDUO  Najobľúbenejšia pec na pelety je pec DOMO, ktorá sa vyznačuje najmä veľkým zásobnkom na pelety a dokáže kúriť niekoľko dní bez potreby dopĺňania.
Máte penzión, horskú chatu, hotel alebo reštauráciu a uvažujete, ako ešte viac spríjemniť prostredie pre Vašich hostí? Chceli by ste vykurovať krbom alebo pecou, ale neviete si vybrať? RIKA Vám ponúka výhodnú spoluprácu.  
Výmena staršej pece alebo krbu v akcii ŠROTOVNÉ RIKA až vo výške 1000 € Máte doma či na chate staršiu pec na drevo alebo krb a omrzelo vás nosenie dreva, unavujúce zapaľovanie a rozkurovanie? Značka pecí RIKA vám teraz ponúka šrotovné až vo výške 1000 € pri výmene stašej pece alebo krbu za novú peletovú pec.  
Ako výhradný dovozca a predajca pecí RIKA máme dlhodobé pozitívne skúsenosti s používaním komínov Schiedel, pretože majú bezkonkurenčne vyriešené technické parametre, ako napríklad:    
Sme radi, že takýchto realizácií pecí RIKA  mám dnes už niekoľko desiatok a aj rovnako spokojných zákazníkov. Náš prístup je stále rovnako ústretový a veríme, že nové pece RIKA si nájdu miesto aj vo vašich domovoch. Pozrite si video tu.
Vyberte si z kvalitných pecí RIKA, ktoré sú teraz k dispozícii za výhodné ceny.