Blog

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte
Pece Rika na SKLADE - kontaktujte nás, a v zápätí môžete využívať kombinovanú pec PARO MultiAir alebo SONO v čiernom prevedení. Pece máme skladom, stačí doriešiť pár detailov bez akéhokoľvek čakania. +421 907 426 135, rikapece@rikapece.sk
RIKA prezentuje opäť na veľtrhu MODDOM ..... Máte v pláne zariadiť,rekonštruovať byt,dom alebo chatu? Hľadáte moderný, nadčasový a dizajnový spôsob vykurovania? Hľadáte v dnešnej dobe spôsob ako ušetriť na energiách? Tak sa poďte inšpirovať ponukou firmy RIKA Slovensko. Predstavíme vám pece RIKA, ich jedinečné vlastnosti a technické vymoženosti, ktoré nie sú luxusom. Pece RIKA nie sú len jednotkou na európskom trhu, ale sú úspech, úspech definovaný dobrým poradenstvom, podporou a profesionálnou budúcnosťou.
Vzhľadom na aktuálny vývoj a pretrvávajúcu zložitú situáciu na trhu sme nútení zaviesť nové zvýšenie cien o cca 5 až 7 % - platné pre všetky objednávky od 15. júla 2022 - a pre všetky produkty vrátane náhradných dielov a príslušenstva. Informujte sa aj u našich obchodných partnerov: MAX detail s.r.o. - Bratislava, UMKO - Milan Junas - Lehota pod Vtáčnikom, Ignis krby, s. r. o. - Vrútky, Predajňa KUTIL, Pruské č. 281, Krbové štúdio - Kamina s.r.o. - Žilina
Koncept peleta Edge predstavuje absolútnu špecialitu medzi modulárnymi peletovými pecami. Koncept peleta EDGE s rohovým pohľadom podčiarkuje rôznorodosť systému Koncept. Predstavuje absolútnu špecialitu medzi modulárnymi peletovými pecami. Rohový pohľad otvára nielen mimoriadne veľkorysý pohľad na oheň, ale aj úplne nové dimenzie interiérového dizajnu.
- Ekonomické dôsledky pandémie koronavírusu sú stále prítomné v mnohých odvetviach. Vojna na Ukrajine, ako aj politické záujmy na celom svete vedú v súčasnosti k ďalšiemu rastu cien, ktoré sa dotýka aj nás: enormne rastúce náklady na energiu a prepravu, prerušené logistické reťazce, inflácia, zastavenie dodávok pre suroviny a elektronické komponenty, to sú tie hlavné faktory. Vzhľadom na tento vývoj sme nútení zaviesť zvýšenie cien o 4,0 % – platné pre všetky objednávky od 1. mája 2022 – na všetky produkty vrátane náhradných dielov a príslušenstvo.
Nábytok a Bývanie 2022 - Výstavisko Agrokomplex Nitra. od 27.04. - 01.05.2022, 9:30- 18:00 - 1.5.2002 od 9:30 - 17:00 h. Zariaďujete si byt alebo dom? Hľadáte moderný, nadčasový a dizajnový spôsob vykurovania? Tak sa poďte inšpirovať ponukou firmy RIKA Slovensko. Pri kúpe peletovej alebo kombinovanej pece RIKA počas výstavy Nábytok a bývanie NITRA 2022 tona peliet pre vás za 1 € s DPH.
Duálny vykurovací systém. Tešte sa na nádherné teplo a najlepší komfort s kombinovanou interiérovou pecou RIKA INDUO. Cenná súčasť moderného bývania, ktorá vždy poskytuje útulné teplo, bez ohľadu na to, či chcete vykurovať peletami alebo polenami. Pec INDUO II má všetko: drevo a pelety, komfort a hospodárnosť, teplo a útulnosť.
KONCEPT PELETA EDGE a KONCEPT DREVO  s rohovým pohľadom podčiarkujú rôznorodosť systému KONCEPT a predstavujú absolútnu špecialitu medzi modulárnymi kachlami. Rohový pohľad otvára nielen mimoriadne veľkorysý pohľad na oheň, ale aj úplne nové dimenzie interiérového dizajnu. Či už na stenu, ako predelenie miestnosti alebo rohové riešenie – s trochou kreativity možno KONCEPT PELETA EDGE a KONCEPT DREVO s rohovým pohľadom, vrátane variabilných prídavných dielov a doplnkov, prispôsobiť štýlovo a zároveň prakticky.
Zodpovednosť voči našim zákazníkom,ale aj voči prírode a ďalším generáciám nám káže neustále nastavovať nové štandardy v kvalite, inováciách. Preto prichádzame s TOP kvalitou peliet Premium myWood!!! Ako prvému výrobcovi na Slovensku bolo vo februári 2013, rakúskou spoločnosťou OFI CERT,  udelené označenie ENplus certifikát (ID: SK 001). Týmto certifikátom garantujeme našim zákazníkom vysokú, stálu, nemennú kvalitu našich drevených peliet.
Predstavíme vám pece RIKA, ich jedinečné vlastnosti a technické vymoženosti, ktoré nie sú luxusom. Pece RIKA nie sú len jednotkou na európskom trhu, ale sú úspech, úspech definovaný dobrým poradenstvom, podporou a profesionálnou budúcnosťou. Naše pece a ďalšie produkty si môžete prezrieť a vyskúšať pred hlavným vchodom kde budeme mať náš mobilný showroom.