Blog

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte
V súčasnosti sa nachádzame v jedinečnej situácii na trhu: kachliarsky priemysel zažíva rozmach - údaje o predaji stúpajú a to hlavne v dôsledku zvýšeného trendu investovania do vlastného domu a predpovede na čas „po“ Corona „sú tiež veľmi nádejné.
Funkčný profesionál v pečení. Všestranne kombinuje pohodlné vykurovanie s peletami a pohodlné pečenie na najvyššej úrovni. Pečenie k dokonalosti - to je s novou pecou DOMO BACK detská hra. Spojenie najpredávanejšej peletovéj pece DOMO s pecou na drevo BACK ponúka nielen všetok komfort prevádzky peletami, ale tiež zaisťuje riadené procesy pečenia presne podľa receptúry s individuálnou reguláciou teploty v integrovanom priestore na pečenie pomocou dotykového displeja.
Ponuka ktorá sa neodmieta. PREDANÁ 30.03.21! Z dôvodu inovácie nášho mobilného showroom (u)  vám ponúkame peletovú pec KAPO vo farebnom prevedení – efekt hrdza - za cenu ktorá sa neodmieta. Pec Kapo bola využívaná len počas rôznych promo akcií, je používaná ale zachovalá. Vykurovací výkon od – do 2,5 - 8,0 kW = objem vykurovaného priestoru 50 - 220 m³.
RIKATRONIC4 vás podporuje vo všetkých stupňoch kúrenia, od zakúrenia až po opätovné dokladanie dreva. Je to prvé elektronické ovládanie pecí na drevo s programovateľným zapaľovaním. Zapaľujte svoju RIKA pec na drevo stlačením tlačidla, alebo naprogramovanom čase alebo aj pomocou sms. Ekologické spaľovanie s RIKATRONIC4 nielenže minimalizuje spotrebu dreva, ale plne automatická regulácia riadená senzorom tiež zaisťuje efektívne spaľovanie s nízkymi emisiami, a tým chráni životné prostredie.
Mlieko,maslo,mäso alebo pivo to nájdete v akcii každý deň v ktoromkoľvek obchode! Pece RIKA však len u nás a u našich obchodných partnerov od 01.02. do 31.03.2021. Pripravili sme pre vás skvelú ponuku,ktorá vám počas dvoch mesiacov dáva priestor pre výber tej najvhodnejšej pec pre váš domov.
Kvalitu peliet ovplyvňuje predovšetkým ich zloženie, hustota, nízky obsah vody a kompaktnosť peliet. MM Royal peleta: • 100% smrekových pilín bez prímesi kôry • vysoká hustota • nízky obsah vody • optimálna dĺžka peliet • malý oter, nízka prašnosť • hladký a neporušený povrch  
V showroome RIKA v hornorakúskom Micheldorfe sa pec na pelety DOMO BACK neustále používa aj na pečenie napr. vynikajúcich sušieniek.                
Uprava 8.12.2020 PREDANÉ! Ponuka aká sa len tak neodmieta. Náš verný zákazník sa na nás obrátil s prosbou na nový model pece SUMO MultiAir /rozvod vzduchu/. A to je aj dôvod prečo ponúkame jeho staršiu pec na predaj. Pec FILO je vyrobená v roku 2016, po tohto ročnej aktualizácii softvéru má pec najnovšie možnosti ovládania. Zákazník si stanovil cenu odpredaja 2500 € s DPH. pôvodná cena pece v roku 2016 bola 4050 € s DPH.
Otázky týkajúce sa otázok, ktoré sa vyskytnú pri kúpe pece - pomôžeme! Pelety, drevo alebo oboje? Ovládanie mobilným telefónom alebo pomocou Wifi modemu? Efektívna a ohľaduplná k životnému prostrediu? Mala by vykurovať viac miestností súčasne? Okrúhla, hranatá, otočná alebo s panoramatickým oknom, s priestorom na pečenie alebo prispôsobiteľnými bočnými panelmi z prírodného kameňa?  
Výhody pecí RIKA na pelety Pece RIKA na pelety kombinujú atmosféru tradičnej pece s najmodernejšou technológiou a maximálnym jednoduchým používaním. Okrem rýchleho prívodu tepla a tichej prevádzky sa pece na pelety vyznačujú predovšetkým svojím priestorovo úsporným dizajnom. Automatická dodávka paliva, pohodlné ovládanie pomocou dotykového displeja a samočistenie roštu (v závislosti od modelu) je len niekoľko výhod pecí na pelety.