Blog

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte
Predstavíme vám pece RIKA, ich jedinečné vlastnosti a technické vymoženosti, ktoré nie sú luxusom. Pece RIKA nie sú len jednotkou na európskom trhu, ale sú úspech, úspech definovaný dobrým poradenstvom, podporou a profesionálnou budúcnosťou. Naše pece a ďalšie produkty si môžete prezrieť a vyskúšať pred hlavným vchodom kde budeme mať náš mobilný showroom. Pece RIKA vám budú v plnej kráse a v plnej prevádzke k dispozícii. Máte v pláne zariadiť,rekonštruovať byt,dom alebo chatu? Hľadáte moderný, nadčasový a dizajnový spôsob vykurovania?
Vyber si svoju Riku. Viedo návod ako si prenesiete svoju pec RIKA priamo k vám domov.   Pece s neobmedzenými možnosťami. S konfigurátorom pecí RIKA si ľahko a intuitívne poskladáte pec a pomocou funkcie AR ju dokonca umiestnite do vlastného obytného priestoru. Fantázii sa medze nekladú! Konečné zloženie si môžete vždy vyhľadať cez individuálny kód alebo stiahnuť ako PDF, aby ste mohli ísť za svojím predajcom RIKA dokonale pripravení. NAKONFIGURUJTE SI SVOJU PEC TERAZ: Link nájdete tu:
RIKA - DAR - inovácie pre ktoré je RIKA vždy viac ako „len“ zdroj tepla.   Dynamická regulácia vzduchu (DAR) zaisťuje cielený prívod vzduchu pre kontrolované, čisté horenie. Inštalačná situácia vašich kachlí, konštrukčné podmienky a poveternostné podmienky môžu ovplyvniť množstvo prúdiaceho vzduchu a tým aj proces spaľovania. Dynamic Air Regulation (DAR)  - reguluje otáčky ventilátora automaticky a flexibilne, čím zaisťuje ešte tichšiu prevádzku, obzvlášť krásny, pokojný plameň a optimalizované spaľovanie.
AQUATHERM, Nitra 2023 Pozývame Vás na výstavu AQUATHERM Nitra, ktorá sa koná v dňoch 7.2.2023 - 9.2.2023 vždy od 10:00 hodín do 17:00 hodín a v piatok 10.2.2023 od 10:00 hodín do 15:00 hodín. Privítame Vás v novom výstavnom stánku na vonkajšej ploche VP3. Naše pece vám budú v plnej kráse a v plnej prevádzke k dispozícii.
Pece Rika na SKLADE - kontaktujte nás, a v zápätí môžete využívať kombinovanú pec PARO MultiAir alebo SONO v čiernom prevedení. Pece máme skladom, stačí doriešiť pár detailov bez akéhokoľvek čakania. +421 907 426 135, rikapece@rikapece.sk
RIKA prezentuje opäť na veľtrhu MODDOM ..... Máte v pláne zariadiť,rekonštruovať byt,dom alebo chatu? Hľadáte moderný, nadčasový a dizajnový spôsob vykurovania? Hľadáte v dnešnej dobe spôsob ako ušetriť na energiách? Tak sa poďte inšpirovať ponukou firmy RIKA Slovensko. Predstavíme vám pece RIKA, ich jedinečné vlastnosti a technické vymoženosti, ktoré nie sú luxusom. Pece RIKA nie sú len jednotkou na európskom trhu, ale sú úspech, úspech definovaný dobrým poradenstvom, podporou a profesionálnou budúcnosťou.
Vzhľadom na aktuálny vývoj a pretrvávajúcu zložitú situáciu na trhu sme nútení zaviesť nové zvýšenie cien o cca 5 až 7 % - platné pre všetky objednávky od 15. júla 2022 - a pre všetky produkty vrátane náhradných dielov a príslušenstva. Informujte sa aj u našich obchodných partnerov: MAX detail s.r.o. - Bratislava, UMKO - Milan Junas - Lehota pod Vtáčnikom, Ignis krby, s. r. o. - Vrútky, Predajňa KUTIL, Pruské č. 281, Krbové štúdio - Kamina s.r.o. - Žilina
Koncept peleta Edge predstavuje absolútnu špecialitu medzi modulárnymi peletovými pecami. Koncept peleta EDGE s rohovým pohľadom podčiarkuje rôznorodosť systému Koncept. Predstavuje absolútnu špecialitu medzi modulárnymi peletovými pecami. Rohový pohľad otvára nielen mimoriadne veľkorysý pohľad na oheň, ale aj úplne nové dimenzie interiérového dizajnu.
- Ekonomické dôsledky pandémie koronavírusu sú stále prítomné v mnohých odvetviach. Vojna na Ukrajine, ako aj politické záujmy na celom svete vedú v súčasnosti k ďalšiemu rastu cien, ktoré sa dotýka aj nás: enormne rastúce náklady na energiu a prepravu, prerušené logistické reťazce, inflácia, zastavenie dodávok pre suroviny a elektronické komponenty, to sú tie hlavné faktory. Vzhľadom na tento vývoj sme nútení zaviesť zvýšenie cien o 4,0 % – platné pre všetky objednávky od 1. mája 2022 – na všetky produkty vrátane náhradných dielov a príslušenstvo.
Nábytok a Bývanie 2022 - Výstavisko Agrokomplex Nitra. od 27.04. - 01.05.2022, 9:30- 18:00 - 1.5.2002 od 9:30 - 17:00 h. Zariaďujete si byt alebo dom? Hľadáte moderný, nadčasový a dizajnový spôsob vykurovania? Tak sa poďte inšpirovať ponukou firmy RIKA Slovensko. Pri kúpe peletovej alebo kombinovanej pece RIKA počas výstavy Nábytok a bývanie NITRA 2022 tona peliet pre vás za 1 € s DPH.