Blog

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte
S novým RIKA Firenet modulom druhej generácie a internetovou aplikáciou sa dostanete do sveta pohodlia a kontroly ako nikdy predtým. Stačí sa zaregistrovať, pridať svoju pec a pomocou bezdrôtovej siete WiFi sa spojiť s pecou. A čo to znamená pre vás? Ovládanie peci na diaľku odkiaľkoľvek, sledovanie údajov z pece cez počítač, tablet alebo notebook a samozrejme aj cez mobil na internete. Všetko je v bezpečí a synchronizuje sa v pravidelných intervaloch.
Automatické zapálenie dreva pri zatvorených dverách. Určte presný čas, kedy sa drevo zapáli, a to vrátane hodiny a minúty. U vás doma do 14 dní.... a naživo v našej predajni - Mládežnícka 21 Banská Štiavnica. NEX Rikatronic 4 - KACHLE S OBKLADOM Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA: NEX Rikatronic 4 vám dáva možnosť zapálenia manuálne alebo automaticky v ľubovoľnom naprogramovanom čase.
Hybridná pec PARO predstavuje inovatívne spojenie pohodlnej prevádzky na pelety a tradičného kúrenia drevom. Najnovšia séria PARO zaujme nielen svojím tichším chodom, ale aj dokonalejším vzhľadom plameňa, ktorý dotvára atmosféru útulnosti v každej miestnosti. Možnosť kúrenia dvomi preferovanými spôsobmi v jednom zariadení reflektuje súčasné trendy a osloví každého, kto si potrpí na nezávislosť a flexibilitu.
MALÁ PRIPOMIENKA NA POCHOPENIE, PREČO SÚ NAŠE PECE - "INÉ" Pece Rika: krása plameňa. Rika sa rozhodla pre úplne inú technológiu než jej konkurencia. Pece na pelety musia byť zdrojom vizuálneho potešenia a zároveň poskytovať výkonné, konštantné a úsporné riešenie.
Predstavujeme vám RIKA - prvú inteligentnú peletovú pec na Slovensku, inštalovanú našou firmou. Zažite pokročilú technológiu vykurovania s dotykovým displejom, ktorý vám neustále ukazuje potrebné informácie o spotrebe a výkone a mnoho dalších. Žiadne hádanky, žiadne odhady - len jasné a presné údaje. Zažite pohodlie a efektivitu, ktoré vám ponúka RIKA.
Peletové kachle a pece na drevo. "Buďte súčasťou elitnej skupiny, ktorá si vyberá iba originálnu kvalitu - prémiové inteligentné pece čakajú na vás!". Už ste počuli o najnovšej revolúcii v kúrení? Pripúšťame, že znie to ako sci-fi, ale naše Inteligentné pece RIKA sú skutočne také. Táto špičková technológia sa vyznačuje jedinečnými funkciami, ako je automatické regulovanie spaľovania, znižovaním spotreby dreva až o 50% a zobrazovaním najvhodnejšieho času na prikladanie. Ale to nie je všetko...
Vítajte v úžasnom svete pohodlia na dosah tlačítka s RIKATRONIC4! Toto šikovné zariadenie je tu, aby vám uľahčilo vykurovanie domova a urobilo ho čo najefektívnejším a ekologickým. Predstavujeme vám revolučný spôsob kúrenia s prvým elektronickým ovládaním pecí s programovateľným zapaľovaním. Predstavte si: kachle sa rozpália úplne automaticky bez potreby zápalky alebo zapaľovača! A čo je dôležitejšie? Zakurujete pri zatvorených dverách pece - nezadymujete interiér!
Pozor, pozor! Máme pre vás niečo úžasné! Na výstave Nábytok a Bývanie vám predstavíme pece RIKA - zázračné kúsky techniky, ktoré vám zaručene vyrazia dych. A to doslova! Ich jedinečné vlastnosti a technické vymoženosti sú totiž tak famózne, že ich ani James Bond nemá vo svojej výbave. Pece RIKA nie sú len obyčajným hráčom na európskom trhu, ale sú samotným úspechom!
Milujete teplo a pohodlie domova, ale nechcete obetovať príliš veľa priestoru ani kompromitovať štýl? Potom sú peletové pece CORSO a SONO presne pre vás! Ponúkame vám malý zázrak - kompaktnú a estetickú pec SONO, ktorá sa hrdí svojím silným vnútorným životom. Jej priestorovo úsporné rozmery a vynikajúci dizajn sa stanú skutočnou ozdobou vášho domova. A to nie je všetko! Napriek kompaktnému dizajnu nájdete vo vnútri všetky inovácie RIKA, ako napríklad veľký zásobník na pelety, automatické odstraňovanie popola z ohniska, dotykový displej a oveľa viac.
Kombinovaná pec Paro
Nová kombinovaná pec PARO vám ponúka tieto inovácie: RIKA MULTIAIR je teraz k dispozícii ako voliteľná výbava - výhoda: už je len jeden model RIKA PARO Možnosť systém MULTIAIR - (rozvod vzduchu) odteraz je možné kedykoľvek dodatočne namontovať. Pripojenia dymovodu: sú možné dva pripojenia dymovodu - vrchné a zadné Nové kryty - konvekčných, čistiacich a spaľovacích komôr ako aj nové umiestnenie prípojok MULTIAIR