O nás

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Čo robíme

V roku 2011 sme sa stali oficiálnym distribútorom rakúskych interiérových pecí RIKA, ktoré dodávame a inštalujeme na základe našich každoročných odborných školení vo firme RIKA Innovative Ofentechnik GmbH.

Veríme, že za viac ako 15 rokov našej činnosti sme nadobudli dostatok skúseností na to, aby sme boli odborníkmi na komplexné dodávky a montáž komínových systémov Schiedel, ktorých sme v počas našej dlhoročnej praxe realizovali už stovky.  

Služby od A po Z

Naše služby poskytujeme v najvyššej kvalite za dostupné ceny a v dohodnutých termínoch. Počas realizácie využívame vlastné pracovné kapacity a technické vybavenie.Kvalitu našej práce a odbornej spôsobilosti môžeme preukázať certifikátmi od našich partnerov.

Sme flexibilní

Ak ste príliš zaneprázdnení pracovnými povinnosťami a pritom staviate dom alebo túžite po novej piecke, ktorá Vás bude hriať, u nás ste a správnej adrese. Prispôsobíme sa Vašim požiadavkám a časovým možnostiam a poskytneme Vám komplexné služby od návrhu až po realizáciu a následný servis.

Pracujeme pre Vás

Náš zákazník sa stáva naším partnerom. Najdôležitejšiou časťou našej práce je spoznanie potrieb klienta a spoločné hľadanie ideálneho riešenia. Snažíme sa nerobiť všetko a za každú cenu. Vždy sme prístupní rozhovorom o cene!

 

Kompletná dodávka

Kompletná dodávka znamená dovoz vybraného produktu (pece,komína) priamo k domu alebo chalupe,manipuláciu,odbornú montáž pece či komína,zaškolenie.