Kachle na drevo a pece

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Prečo prejsť na pece od RIKA? 5 dôvodov na výber značky RIKA.

RIKA je známa ako jedna z popredných značiek v oblasti výroby kachlí a pecí na drevo a pelety.

Inovácie a technológia – RIKA je pionierom v technológii pecí a neustále vyvíja nové inovatívne riešenia pre efektívnejšie a ekologické vykurovanie. RIKA produkty obsahujú pokročilé technológie ako je automatické riadenie horenia alebo integrované systémy na inteligentné vykurovanie bez strát.

Dizajn a estetika – RIKA ponúka širokú škálu dizajnov, od tradičných po moderné, ktoré doplnia akýkoľvek interiér. RIKA pece sú esteticky príťažlivé, čo z nich robí centrálny prvok každej miestnosti.

Používateľský komfort – RIKA kachle sú špecificky navrhnuté tak, aby zabezpečovali najvyšší stupeň pohodlia pri ich používaní. Rôzne modely pecí sú vybavené pokročilými funkciami, ktoré zahŕňajú automatické zapálenie, programovateľné časovače a diaľkové ovládanie, čím sa zabezpečuje jednoduchosť obsluhy.Taktiež je kladený veľký dôraz na minimalizáciu potreby čistenia a neustále monitorovanie bezpečnosti prevádzky, čo umožňuje užívateľom prispôsobiť kachle svojim individuálnym potrebám s minimálnou námahou.

Kvalita a trvanlivosť – Pece RIKA sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú ich dlhú životnosť a minimálnu potrebu údržby. Investícia do kachlí RIKA tak predstavuje dlhodobý záväzok kvality a spoľahlivosti. Na všetky pece značky RIKA poskytujeme 5-ročnú záruku na teleso pece.

Dlhodobé úspory – Investovanie do pecí značky RIKA, prináša podstatné úspory. Nižšie prevádzkové náklady a efektívnejšie spaľovanie zabezpečujú, že používatelia môžu v priebehu času ušetriť značné sumy na energiách.