Interiérové pece

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Inteligentné teplo

s interiérovými pecami RIKA

Predstavte si, že sa po náročnom dni vrátite do svojho útulného domova, kde na vás čaká príjemné teplo a pohoda. A to všetko vďaka špičkovým interiérovým peciam RIKA, ktoré sú nielen krásne na pohľad, ale aj plné inovatívnych technológií.

Sme hrdí na to, že ponúkame 5-ročnú záruku na korpus všetkých našich pecí RIKA. Pri správnej starostlivosti a pravidelnej údržbe môžete očakávať životnosť až 20 rokov a viac!

Naše inteligentné pece RIKA sú absolútnou jednotkou na európskom trhu a s hrdosťou ich vyrábame v Rakúsku.

Tieto jedinečné pece RIKA do interiéru predstavujú revolučné krbové kachle, ktoré sa dajú programovať, ovládať cez internet a dokonca aj hlasom! Okrem toho sú úsporné a vyznačujú sa moderným dizajnom.

Už dávno sme sa rozlúčili s tradičnými krbovými pecami z minulosti, ktoré nevyhovujú požiadavkám moderného bývania. Preto rakúska spoločnosť RIKA, ktorá je lídrom medzi výrobcami interiérových pecí, prináša piecky s vysokou akumulačnou schopnosťou, diaľkovým ovládaním, úsporou paliva a teda predstavujú modernú alternatívu k tradičným krbom.

A aby sme vám uľahčili rozhodovanie, ponúkame možnosť nákupu pecí RIKA na splátky. Tak neváhajte a zmeňte svoj domov na miesto plné tepla, pohody a inovácií s pecami RIKA!

 • Pece na drevo

  Pece na drevo

 • Pece na pelety

  Pece na pelety

 • Kombinované pece

  Kombinované pece

 • Pece zabudovateľné

  Pece zabudovateľné

 • Príslušenstvo

  Technické dáta RIKA

 • RIKA boutique

  RIKA boutique

 • Pelety

 • Doplnky k peci

  Doplnky k peci

Prečo si vybrať

Rika pece?

Presvedčte sa, čo robí pece RIKA tak zvláštne!

 • Najvyššia kvalita, špičková technológia a vynikajúci dizajn. RIKA pece sú veľmi ekonomické a majú dlhú životnosť. Interiérové pece RIKA (krbové pece alebo kachle) sú jednoduché zariadenia, nenáročné na údržbu, efektívne s vysokou účinnosťou. Pece RIKA majú v štandardnom vyhotovení množstvo technológií a funkcií.
 • Pece RIKA sa dnes využívajú najmä ako doplnkový zdroj tepla k primárnemu zdroju vykurovania (plynový kotol, elektro-kotol či kotol na tuhé palivá). Avšak v dobre zateplených domoch významne prispievajú k pokrytiu celkovej potreby tepla a k úspore nákladov na vykurovanie. V dnešných malometrážnych stavbách do 120 m2 (v drevostavbách, nízko-energetických a aj v pasívnych domoch) plne zastúpia úlohu primárneho zdroja kúrenia. Samozrejme, dôležitá je dispozícia pece RIKA a stavebné riešenie..
 • V prípade nízkoenergetického domu (80 -120m2) sa Vaša spotreba peliet môže pohybovať od 500 do 900 kg (náklady cca 180-330 € na jednu vykurovaciu sezónu), pričom pec RIKA tvorí hlavný zdroj tepla. Myslíte si, že to nie je možné ? Radi Vás o tom presvedčíme.

 

Partnerom ponúkame zaujímavé obchodné podmienky,tri možnosti spolupráce.

Kontaktujte nás

RIKA Slovensko s.r.o.
Oficiálny dovozca pecí RIKA pre SR

Zaujal vás showroom?

Zaregistrujte sa na showroom .

Prejsť na stránku showroomu