Interiérové pece

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Inteligentné teplo

s interiérovými pecami RIKA

Predstavte si, že sa po náročnom dni vrátite do svojho útulného domova, kde na vás čaká príjemné teplo a pohoda. A to všetko vďaka špičkovým interiérovým peciam RIKA, ktoré sú nielen krásne na pohľad, ale aj plné inovatívnych technológií.

Sme hrdí na to, že ponúkame 5-ročnú záruku na korpus všetkých našich pecí RIKA. Pri správnej starostlivosti a pravidelnej údržbe môžete očakávať životnosť až 20 rokov a viac!

Naše inteligentné pece RIKA sú absolútnou jednotkou na európskom trhu a s hrdosťou ich vyrábame v Rakúsku.

Tieto jedinečné pece RIKA do interiéru predstavujú revolučné krbové kachle, ktoré sa dajú programovať, ovládať cez internet a dokonca aj hlasom! Okrem toho sú úsporné a vyznačujú sa moderným dizajnom.

Už dávno sme sa rozlúčili s tradičnými krbovými pecami z minulosti, ktoré nevyhovujú požiadavkám moderného bývania. Preto rakúska spoločnosť RIKA, ktorá je lídrom medzi výrobcami interiérových pecí, prináša piecky s vysokou akumulačnou schopnosťou, diaľkovým ovládaním, úsporou paliva a teda predstavujú modernú alternatívu k tradičným krbom.

A aby sme vám uľahčili rozhodovanie, ponúkame možnosť nákupu pecí RIKA na splátky. Tak neváhajte a zmeňte svoj domov na miesto plné tepla, pohody a inovácií s pecami RIKA!

Aktuálny katalóg RIKA 2024

Prelistujte si náš aktuálny katalóg online. Stačí kliknúť na nasledovné tlačidlo

Zobraziť katalóg RIKA

 • Pece na drevo

  Pece na drevo

 • Pece na pelety

  Pece na pelety

 • Kombinované pece

  Kombinované pece

 • Pece zabudovateľné

  Pece zabudovateľné

 • Príslušenstvo

  Technické dáta RIKA

 • RIKA boutique

  RIKA boutique

 • Pelety

 • Doplnky k peci

  Doplnky k peci

Ako prečo si vybrať pece RIKA?

Objavte jedinečnosť RIKA pecí a presvedčte sa, prečo sú práve pre vás tou správnou voľbou!

 

 • Rika pece ponúkajú nekompromisné spojenie najvyššej kvality, špičkovej technológie a elegantného dizajnu. Sú známe svojou vysokou energetickou účinnosťou a dlhou životnosťou. RIKA vám môže ponúknuť jednoduché a nenáročné na údržbu riešenie. Navyše, všetky naše pece sú vybavené množstvom technologických inovácií a praktických funkcií.
 • Pece RIKA sa najčastejšie využívajú ako doplnkový zdroj tepla k hlavnému vykurovaciemu zariadeniu, ako je plynový kotol, elektrický kotol,čerpadlo alebo kotol na tuhé palivá. Však v dobre izolovaných domoch významne prispievajú k pokrytiu celkovej potreby tepla a umožňujú tak ušetriť na nákladoch na vykurovanie. Dokonca v menších domoch do 120 m2, vrátane drevostavieb, nízkoenergetických a pasívnych domov, môžu plne nahradiť úlohu hlavného zdroja kúrenia. Samozrejme, kľúčové je správne umiestnenie pece a vhodné stavebné riešenie...
 • V prípade nízkoenergetického domu o rozlohe 80-120m2 sa môžete tešiť na spotrebu peliet v rozmedzí 800 až 1100 kg za vykurovaciu sezónu, čo je ekonomicky výhodné riešenie (približné náklady 300-400 €) na zimnú sezónu s RIKA pecou ako hlavným zdrojom tepla. Myslíte si, že to nie je možné? Radi vás o tom presvedčíme.

Partnerom ponúkame zaujímavé obchodné podmienky,tri možnosti spolupráce.

Kontaktujte nás

RIKA Slovensko s.r.o.
Oficiálny dovozca pecí RIKA pre SR

Pletiarska 12/A, 969 01 Banská Štiavnica
Marián Venglár | +421 907 426 135
rikapece@rikapece.sk

Zaujal vás showroom?

Zaregistrujte sa na showroom .

Prejsť na stránku showroomu