Interiérové pece

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

RIKA prináša ZMENU pohľadu na jednoduchosť kúrenia, ktoré je ideálne pre váš domov, byt, kanceláriu či chatu.

Naše pece RIKA sú synonymom spoľahlivosti, čo je podčiarknuté aj 5-ročnou zárukou na korpus pece.

S pravidelnou údržbou a správnou starostlivosťou môžete očakávať, že naše kachle vám budú slúžiť bez problémov viac ako 20 rokov.

Vykurovanie s využitím drevených peliet a elektronicky riadené spaľovanie dreva predstavuje nielen efektívnejšie, ale aj finančne výhodnejšie riešenie oproti elektrickému vykurovaniu, plynu alebo tepelným čerpadlám!

Vyrobené v Micheldorfe a Adlwangu v Hornom Rakúsku.

V súčasnosti tradičné kachle či krby nedokážu uspokojiť požiadavky moderného bývania a preto RIKA prináša moderné riešenia s možnosťou diaľkového ovládania, vysokou akumulačnou kapacitou a efektívnym využitím paliva, čím poskytuje výbornú alternatívu k zastaralým metódam vykurovania .Naše peletové a kombinované kachle sú vybavené najmodernejšími technológiami pre jednoduché, tiché a maximálne pohodlné používanie. Dynamické riadenie prúdenia vzduchu a automatický systém na odstraňovanie popola zaisťujú bezproblémové fungovanie, zatiaľ čo intuitívny dotykový displej ešte viac uľahčuje ovládanie.

Aktuálny katalóg RIKA 2024

Prelistujte si náš aktuálny katalóg online. Stačí kliknúť na nasledovné tlačidlo

Zobraziť katalóg RIKA

 • Pece na drevo

  Pece na drevo

 • Pece na pelety

  Pece na pelety

 • Kombinované pece

  Kombinované pece

 • Pece zabudovateľné

  Pece zabudovateľné

 • Príslušenstvo

  Technické dáta RIKA

 • RIKA boutique

  RIKA boutique

 • Pelety

 • Doplnky k peci

  Doplnky k peci

Ako prečo si vybrať pece RIKA?

Objavte jedinečnosť RIKA pecí a presvedčte sa, prečo sú práve pre vás tou správnou voľbou!

 

 • Rika pece ponúkajú nekompromisné spojenie najvyššej kvality, špičkovej technológie a elegantného dizajnu. Sú známe svojou vysokou energetickou účinnosťou a dlhou životnosťou. RIKA vám môže ponúknuť jednoduché a nenáročné na údržbu riešenie. Navyše, všetky naše pece sú vybavené množstvom technologických inovácií a praktických funkcií.
 • Pece RIKA sa najčastejšie využívajú ako doplnkový zdroj tepla k hlavnému vykurovaciemu zariadeniu, ako je plynový kotol, elektrický kotol,čerpadlo alebo kotol na tuhé palivá. Však v dobre izolovaných domoch významne prispievajú k pokrytiu celkovej potreby tepla a umožňujú tak ušetriť na nákladoch na vykurovanie. Dokonca v menších domoch do 120 m2, vrátane drevostavieb, nízkoenergetických a pasívnych domov, môžu plne nahradiť úlohu hlavného zdroja kúrenia. Samozrejme, kľúčové je správne umiestnenie pece a vhodné stavebné riešenie...
 • V prípade nízkoenergetického domu o rozlohe 80-120m2 sa môžete tešiť na spotrebu peliet v rozmedzí 800 až 1100 kg za vykurovaciu sezónu, čo je ekonomicky výhodné riešenie (približné náklady 300-400 €) na zimnú sezónu s RIKA pecou ako hlavným zdrojom tepla. Myslíte si, že to nie je možné? Radi vás o tom presvedčíme.

Obchodným partnerom ponúkame zaujímavé obchodné podmienky,tri možnosti spolupráce.

Kontaktujte nás

RIKA Slovensko s.r.o.
Oficiálny dovozca pecí RIKA pre SR

Pletiarska 12/A, 969 01 Banská Štiavnica
Marián Venglár | +421 907 426 135
rikapece@rikapece.sk

Špeciálne zvýhodnená ponuka na showroom-e?

Zaregistrujte sa na showroom .

Prejsť na stránku showroomu