Firenet

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

 

Líder vo výrobe peletových pecí RIKA opäť prichádza s novinkou. Ovládanie pecí RIKA cez WiFi.

RIKA vyvinula nový RIKA Firenet modul a internetovú aplikáciu, do ktorej sa zaregistrujete, pridáte svoju pec a pomocou bezdrôtovej siete WiFi sa spojíte s pecou.

Takto môžete pec ovládať na diaľku odkiaľkoľvek a zároveň sledovať údaje z pece cez počítač,tablet alebo notebook, a samozrejme aj cez mobil na internete. Všetky údaje sú v bezpečí a synchronizujú sa v pravidelných intervaloch.

Systém Firenet je určený pre všetky peletové a kombinované pece s novým dotykovým displejom. Firenet funguje veľmi jednoducho. Hlavným predpokladom je, aby bola v priestore s pecou RIKA bezdrôtová sieť WiFi. Do pece RIKA zasuniete malý modul v podobe USB kľúča. Ten vygeneruje na displeji pece dva kódy, ktoré slúžia na registráciu a prihlásenie v aplikácii Firenet na internete. Po prihlásení sa do aplikácie Firenet uvidíte displej pece a môžete pec RIKA ovládať cez počítač a iné zariadenia.

Jednoducho, pohodlne a na diaľku.

Rika FireNet (príslušenstvo) znamená kontrolu a reguláciu vášej peletovéj pece, kedy, kde a ako chcete - na akomkoľvek PC a mobilnom zariadení s prístupom na internet, na najvyššej úrovni zabezpečenia.

Modul Rika FireNet sa pripája k domácej sieti WLAN a je kompatibilný so všetkými modelmi RIKA s dotykovým displejom. Potrebujete iba jeden používateľský účet na webovej stránke RIKA -  www.rika-firenet.com/web/login

Systémové požiadavky:

RIKA peletová alebo kombinovaná pec s dotykovým displejom a softvérom V2.16 (u starších modeloch je potrebná aktualizácia softvéru),

RIKA firenet modul, existujúca bezdrôtová sieť,

Internet,kompatibilné zariadenie napr. (smartphone,tablet,notebook,PC)

Popis:

RIKA firenet je platforma na báze prehliadača a preto nie je potrebná žiadna inštalácia aplikácie. RIKA firenet modul je možné ľahko nainštalovať pomocou “plug and play” (zastrč a hraj) priamo do pece. Platforma je nezávislá od operačných systémov a zariadení.

Vzťahuje sa všetky príslušné funkcie pre diaľkové ovládanie pece.Prenos dát zodpovedá bezpečnostnému štandardu SSL.
Modul je kompatibilný so všetkými RIKA pecami s dotykovým displejom. (Aktualizácia softvéru V2.16 je potrebná)
Len jedným účtom môže byť riadený ľubovoľný počet pecí z akéhokoľvek množstva zariadení.(RIKA firenet modul je potrebný pre každú pec).

Podporované operačné systémy: Windows, Apple, Linux, Android, Blackberry,...

 

Podporované prehliadače:Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera,Safari,...

 

Podporované zariadenia:(nezávislé od značky/typu) Smártfóny, Tablety, Notebooky, Desktopy, Workstations,...

 

Technická špecifikácia:

RIKA peletová alebo kombinovaná pec s dotykovým displejom a softvérom V2.16 (u starších modeloch je potrebná aktualizácia softvéru),

RIKA firenet modul, existujúca bezdrôtová sieť,

Internet,kompatibilné zariadenie napr. (smartphone,tablet,notebook,PC)