Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Nachádzate sa tu

Model L CORE

Predstavujeme vám Model L CORE - kde sa špičkový dizajn stretáva s technológiou a mení svet záhradného vykurovania!

Tento ohrievač je ako klenot, ktorý urobí jedinečný každý priestor do ktorého ho umiestnite. Je to jadro pohľadov, ktoré pritiahne zvedavé oči a zahreje vaše srdcia.

Model L CORE - novinka je unikátny dizajnový záhradný ohrievač, ktorý svojím elegantným vzhľadom splní Vaše najnáročnejšie požiadavky. Ako? Jeho prevádzka je nielen ekologická, ale aj ekonomická! V porovnaní s klasickými plynovými ohrievačmi sú jeho náklady na prevádzku o viac ako 2/3 lacnejšie. Áno, čítate správne!

Tento zázrak moderného vykurovania funguje na princípe pyrolytického spaľovanie drevných peliet. Dokonalosť spaľovania je zaistená pomocou ventilátora, ktorý privádza do zariadenia externý vzduch, tým je zaistené perfektné spaľovanie drevnej hmoty (pelety) bez viditeľného dymu a s minimálnym množstvom popola. A to nie je všetko!

Model L CORE prichádza vo farbách: ČIERNA, HRDZA a TITÁN - takže si môžete vybrať ten, ktorý sa najlepšie hodí k vášmu štýlu. Útulné teplo: prúdenie a sálavé teplo do 1,5 až 2 m vám zaistí komfort v chladných večeroch. Plamene bez dymu, plne automatické riadenie prevádzkovej fázy a panoramatický výhľad (360 °) plameňa sú len niektoré z jeho ďalších skvelých funkcií.

Jednoduché použitie, ekologické palivo a moderný dizajn robia z Modelu L CORE dokonalého spoločníka pre vaše záhradné párty alebo rodinné večery na terase. Zdroj - bateria a čas horenia - 2,5 až 3 hodín tepla (7 kW) iba s 3,5 kg peliet vám umožní užiť si večer bez starostí o náklady alebo doplnenie paliva.

Tento ohrievač je ideálny pre firemné akcie, spoločenské akcie ako oslavy, cateringové akcie, svadby, bankety, garden party či plesy. Určite vám ho odporučí nejeden majiteľ reštaurácie, letných terás a organizátor akcií.

Nenechajte si ujsť túto revolučnú novinku! Model L CORE - ohrievač, ktorý zmení váš pohľad na záhradné vykurovanie navždy!

 

Bežná cena: 
od 1630,- Eur s DPH
Technická špecifikácia: 

Útulné teplo: prúdenie a sálavé teplo do 1,5 až 2 m

Plamene bez dymu

Plne automatické riadenie prevádzkovej fázy

Panoramatický výhľad (360 °) plameňa

Jednoduché použitie

Ekologické palivo

Moderný dizajn

Zdroj - bateria

Čas horenia - 2,5 až 3 hodín tepla (7 kW) iba s 3,5 kg peliet