Terasové ohrievače

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Terasové kúrenie na pelety: Váš nový spoločník pre teplé večery.

Predstavte si, že sa usadíte na svoju obľúbenú terasu a vychutnávate si večeru s priateľmi či rodinou. Ako by ste túto idylku ešte viac vylepšili? Čo tak pridať útulné teplo, a to bez škodlivých emisií a nafukovania účtov za energie? Povedzme áno terasovým ohrievačom na pelety!

Tieto skvosty sú dokonalou alternatívou k tradičným plynovým alebo elektrickým systémom a zamilujú si ich nielen profesionáli v hotelovom priemysle a stravovacích službách, ale aj súkromné osoby.

Ekonómia srdca i peňaženky.

Zabudnite na energeticky náročné elektrické či plynové ohrievače terás, ktoré nielen škodia životnému prostrediu, ale aj vášmu rozpočtu. Naše terasové ohrievače na pelety sú tu, aby zmenili hru!

Pelety ako palivo sú lacné a ekologické, takže vaše svedomie zostane čisté. A navyše, už žiadne ťažké a nebezpečné plynové fľaše - pelety sú bezpečnejšie a ľahšie na skladovanie.

A čerešničkou na torte je, že k elektrickej sieti ich ani nepripojíte, stačí ich umiestniť tam, kde chcete.

Plameň ako z rozprávky

Naše terasové ohrievače na pelety vám ponúkajú technológiu POB - mikroplynofikáciu. Pri tomto procese prebieha pyrolýza, kedy sa biomasa mení na syntézny plyn a zuhoľnatenie. Výsledkom je oranžový plameň, ktorý dokonale doplní atmosféru vášho večera.

Následne prebieha splyňovanie, pri ktorom sa zuhoľnateľná biomasa (peleta) premieňa na plyn, čo zaistí typický modrý plameň. Toto spojenie oranžových a modrých plameňov vytvorí efekt plameňa bez dymu, ktorý zaručene upúta pozornosť.

Ste pripravení na úžasný zážitok, ktorý premení vašu terasu, bazénovú plochu, altánok či zimnú záhradu na miesto plné života a pohody?

Predstavte si ten pocit, keď sa vaše exteriérové priestory stávajú magnetom pre potešenie a relaxáciu.

Máte reštauráciu s terasou? Práve ste objavili tajný recept na to, ako ju zmeniť na najobľúbenejšie miesto v meste! Ohrievač terasy je kľúčom k úspechu, ktorý priláka zákazníkov ako včely na med.

Nechajte svoju predstavivosť pracovať naplno a vytvorte priestor, kde sa ľudia budú chcieť vracať znova a znova. Ako? Jednoducho! Stačí dopriať svojmu exteriéru ten správny ohrievač terasy, ktorý zmení atmosféru na párty miesto alebo útulný kútik pre oddych.

Tak čo poviete? S terasovým ohrievačom na pelety budú vaše večery ešte teplejšie a príjemnejšie. A to všetko s ohľadom na životné prostredie a váš rozpočet. Buďte pripravení na zážitok, ktorý vás ohreje nielen zvonka, ale aj zvnútra!

Zahrejte svoj dom a zaistite si to najlepšie

teplo v domácnosti

Oživte svoj domov a zažite vrcholné teplo v domácnosti s inteligentnými pecami RIKA

Predstavte si, že sa po dlhom a chladnom dni vrátite do svojho útulného domova, kde na vás čaká príjemné teplo a pohoda. To všetko môžete zažiť s jedinečnými inteligentnými pecami RIKA, ktoré sú absolútnou špičkou na európskom trhu. Tieto moderné krbové kachle nielenže očaria svojím dizajnom, ale ponúkajú aj množstvo inovatívnych funkcií, ktoré zmenia váš život k lepšiemu.

Zabudnite na staromódne krbové kachle minulosti, ktoré už dávno nezodpovedajú potrebám súčasného bývania. Rakúska spoločnosť RIKA, líder medzi výrobcami interiérových pecí, prináša revolučné riešenie v podobe piecok s vysokou akumulačnou schopnosťou, diaľkovým ovládaním, úsporou spotreby paliva a intervalom samočistenia. Tieto pece sú skutočne modernou alternatívou k tradičným krbom.

A aby ste si mohli užiť luxusnú pohodu bez obáv, poskytujeme na všetky pece RIKA záruku 5 rokov na teleso pece.

Navyše, teraz môžete využiť skvelú novinku - možnosť nákupu pecí RIKA na splátky prostredníctvom spoločnosti HOME CREDIT. Takže už nič nebráni tomu, aby ste si dopriali tú najlepšiu kvalitu a komfort v oblasti vykurovania svojho domova.