Terasové ohrievače

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Terasové kúrenie na pelety: Váš nový spoločník pre teplé večery.

Predstavte si, že sa usadíte na svoju obľúbenú terasu a vychutnávate si večeru s priateľmi či rodinou. Ako by ste túto idylku ešte viac vylepšili? Čo tak pridať útulné teplo, a to bez škodlivých emisií a nafukovania účtov za energie? Povedzme áno terasovým ohrievačom na pelety!

Tieto skvosty sú dokonalou alternatívou k tradičným plynovým alebo elektrickým systémom a zamilujú si ich nielen profesionáli v hotelovom priemysle a stravovacích službách, ale aj súkromné osoby.

Ekonómia srdca i peňaženky.

Zabudnite na energeticky náročné elektrické či plynové ohrievače terás, ktoré nielen škodia životnému prostrediu, ale aj vášmu rozpočtu. Naše terasové ohrievače na pelety sú tu, aby zmenili hru!

Pelety ako palivo sú lacné a ekologické, takže vaše svedomie zostane čisté. A navyše, už žiadne ťažké a nebezpečné plynové fľaše - pelety sú bezpečnejšie a ľahšie na skladovanie.

A čerešničkou na torte je, že k elektrickej sieti ich ani nepripojíte, stačí ich umiestniť tam, kde chcete.

Plameň ako z rozprávky

Naše terasové ohrievače na pelety vám ponúkajú technológiu POB - mikroplynofikáciu. Pri tomto procese prebieha pyrolýza, kedy sa biomasa mení na syntézny plyn a zuhoľnatenie. Výsledkom je oranžový plameň, ktorý dokonale doplní atmosféru vášho večera.

Následne prebieha splyňovanie, pri ktorom sa zuhoľnateľná biomasa (peleta) premieňa na plyn, čo zaistí typický modrý plameň. Toto spojenie oranžových a modrých plameňov vytvorí efekt plameňa bez dymu, ktorý zaručene upúta pozornosť.

Ste pripravení na úžasný zážitok, ktorý premení vašu terasu, bazénovú plochu, altánok či zimnú záhradu na miesto plné života a pohody?

Predstavte si ten pocit, keď sa vaše exteriérové priestory stávajú magnetom pre potešenie a relaxáciu.

Máte reštauráciu s terasou? Práve ste objavili tajný recept na to, ako ju zmeniť na najobľúbenejšie miesto v meste! Ohrievač terasy je kľúčom k úspechu, ktorý priláka zákazníkov ako včely na med.

Nechajte svoju predstavivosť pracovať naplno a vytvorte priestor, kde sa ľudia budú chcieť vracať znova a znova. Ako? Jednoducho! Stačí dopriať svojmu exteriéru ten správny ohrievač terasy, ktorý zmení atmosféru na párty miesto alebo útulný kútik pre oddych.

Tak čo poviete? S terasovým ohrievačom na pelety budú vaše večery ešte teplejšie a príjemnejšie. A to všetko s ohľadom na životné prostredie a váš rozpočet. Buďte pripravení na zážitok, ktorý vás ohreje nielen zvonka, ale aj zvnútra!

Prečo prejsť na pece od RIKA? 5 dôvodov na výber značky RIKA.

RIKA je známa ako jedna z popredných značiek v oblasti výroby kachlí a pecí na drevo a pelety.

Inovácie a technológia – RIKA je pionierom v technológii pecí a neustále vyvíja nové inovatívne riešenia pre efektívnejšie a ekologické vykurovanie. RIKA produkty obsahujú pokročilé technológie ako je automatické riadenie horenia alebo integrované systémy na inteligentné vykurovanie bez strát.

Dizajn a estetika – RIKA ponúka širokú škálu dizajnov, od tradičných po moderné, ktoré doplnia akýkoľvek interiér. RIKA pece sú esteticky príťažlivé, čo z nich robí centrálny prvok každej miestnosti.

Používateľský komfort – RIKA kachle sú špecificky navrhnuté tak, aby zabezpečovali najvyšší stupeň pohodlia pri ich používaní. Rôzne modely pecí sú vybavené pokročilými funkciami, ktoré zahŕňajú automatické zapálenie, programovateľné časovače a diaľkové ovládanie, čím sa zabezpečuje jednoduchosť obsluhy.Taktiež je kladený veľký dôraz na minimalizáciu potreby čistenia a neustále monitorovanie bezpečnosti prevádzky, čo umožňuje užívateľom prispôsobiť kachle svojim individuálnym potrebám s minimálnou námahou.

Kvalita a trvanlivosť – Pece RIKA sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú ich dlhú životnosť a minimálnu potrebu údržby. Investícia do kachlí RIKA tak predstavuje dlhodobý záväzok kvality a spoľahlivosti. Na všetky pece značky RIKA poskytujeme 5-ročnú záruku na teleso pece.

Dlhodobé úspory – Investovanie do pecí značky RIKA, prináša podstatné úspory. Nižšie prevádzkové náklady a efektívnejšie spaľovanie zabezpečujú, že používatelia môžu v priebehu času ušetriť značné sumy na energiách.