Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Nachádzate sa tu

Terasový ohrievač Qube

Model L QUBE čierna

Predstavujeme vám úžasný model L QUBE v čiernej farbe

- dokonalý doplnok pre vaše vonkajšie priestory, ktorý zmení váš záhradný zážitok na úplne novú úroveň! Predstavte si, že si užívate večer s priateľmi a rodinou, obklopení krásnym a teplým plameňom, ktorý sa týči do výšky až 130 cm. A to všetko bez viditeľného dymu a škodlivých emisií!

Model L QUBE je nielen unikátny dizajnový kúsok, ale aj ekologický a ekonomický zázrak. Jeho prevádzka je o viac ako 2/3 lacnejšia ako u klasických plynových ohrievačov. A to vďaka pyrolytickému spaľovaniu drevných peliet, ktoré zaručuje dokonalosť spaľovania bez viditeľného dymu a s minimálnym množstvom popola.

Tento ohrievač je tak jednoduchý na použitie, že žiadna inštalácia nie je potrebná - stačí ho umiestniť na svoje miesto a spustiť. Externý ventilátor zaistí perfektné spaľovanie drevnej hmoty a prúdenie tepla do vzdialenosti 1,5 až 2 metrov. Panoramatický výhľad (360 °) plameňa zaručuje útulnú atmosféru a úžasný vizuálny zážitok.

Navyše, tento záhradný ohrievač je poháňaný externou batériou (PowerBank), takže pre jeho prevádzku nie je potrebné zabezpečiť prívod 230 V. Zásobník na 3,5 kg peliet umožňuje autonómnu prevádzku ohrievača po dobu 3-3,5 hodín - čo znamená, že si môžete užívať hrejivé teplo dlho do noci.

Model L QUBE je nielen praktickým riešením pre vaše vonkajšie priestory, ale aj skutočným dizajnovým skvostom.

Tento ohrievač je ideálny pre firemné akcie, spoločenské akcie ako oslavy, cateringové akcie, svadby, bankety, garden party či plesy. Určite vám ho odporučí nejeden majiteľ reštaurácie, letných terás a organizátor akcií

Jeho moderný vzhľad splní vaše najnáročnejšie požiadavky a stane sa centrom pozornosti na každej terase alebo záhrade. Nechajte sa uniesť jeho krásou a teplom a urobte svoje vonkajšie priestory ešte pútavejšími a útulnejšími!

Bežná cena: 
od 1450,- Eur s DPH

Príslušenstvo:

 

114x114cm drevený stôl so špeciálnou úpravou pre vonkajšie použitie. Súprava obsahuje aj ťažký podstavec, aby bola inštalácia stabilnejšia.

Cena s DPH: 530 €

Technická špecifikácia: 

Útulné teplo: prúdenie a sálavé teplo do 1,5 až 2 m

Plamene bez dymu

Plne automatické riadenie prevádzkovej fázy

Panoramatický výhľad (360 °) plameňa

Jednoduché použitie

Ekologické palivo

Moderný dizajn

Zdroj - bateria

Čas horenia - 2,5 až 3 hodín tepla (7 kW) iba s 3,5 kg peliet

Rozmery - 35x35x130 cm