Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Nachádzate sa tu

Terasový ohrievač Qube

Model L QUBE hrdza

Predstavte si tú dokonalú atmosféru, ktorá očarí vašu záhradu alebo terasu a dodá jej ten správny šmrnc.

Predstavujeme vám model L QUBE hrdza - unikátny záhradný ohrievač, ktorý svojím elegantným vzhľadom a výnimočným dizajnom splní aj tie najnáročnejšie požiadavky!

Tento ohrievač je nielen príťažlivým doplnkom pre váš vonkajší priestor, ale aj ekologickým a ekonomickým riešením. Oproti klasickým plynovým ohriom ušetríte viac ako 2/3 nákladov na prevádzku.

L QUBE funguje na báze pyrolytického spaľovania drevných peliet, čo zaručuje dokonalé spaľovanie bez viditeľného dymu a s minimálnym množstvom popola. Ventilátor prináša do zariadenia čerstvý vzduch, čím je zaistené perfektné spaľovanie.

Nemusíte sa starať o inštaláciu - stačí umiestniť a spustiť! Ohrievač je napájaný externou batériou (PowerBank), takže nie je potrebný prívod 230 V. S 3,5 kg peliet v zásobníku sa môžete tešiť na až 3,5 hodiny útulného tepla.

Tento ohrievač je ideálny nielen pre vaše súkromné oslavy či garden party, ale aj pre firemné akcie, svadby, bankety či plesy. Určite ho odporučí nejeden majiteľ reštaurácie, letných terás a organizátor akcií.

L QUBE ponúka plamene bez dymu, panoramatický výhľad (360°) plameňa, jednoduché použitie a moderný dizajn. Rozmery ohrievača (šxhxv): 35x35x130 cm sú ideálne na umiestnenie medzi terasové stoly. Zažite prúdenie a sálavé teplo do 1,5 až 2 metrov okolo seba.

Neodoláte tomuto štýlovému a ekologickému riešeniu pre vaše vonkajšie priestory! Objavte krásu modelu L QUBE hrdza a urobte svoju záhradu miestom, kde sa budete cítiť ako v raji.

Bežná cena: 
od 1450,- Eur s DPH

Príslušenstvo:

 

114x114cm drevený stôl so špeciálnou úpravou pre vonkajšie použitie. Súprava obsahuje aj ťažký podstavec, aby bola inštalácia stabilnejšia.

 

Cena s DPH: 530 €

Technická špecifikácia: 

Útulné teplo: prúdenie a sálavé teplo do 1,5 až 2 m

Plamene bez dymu

Plne automatické riadenie prevádzkovej fázy

Panoramatický výhľad (360 °) plameňa

Jednoduché použitie

Ekologické palivo

Moderný dizajn

Zdroj - bateria

Čas horenia - 2,5 až 3 hodín tepla (7 kW) iba s 3,5 kg peliet

Rozmery - 35x35x130 cm