Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

FireNet RIKA 2.generácie.

Nachádzate sa tu

Jedným z hlavných dôvodov, prečo sú naši zákazníci s pecou RIKA tak neobyčajne spokojní, je možnosť diaľkového ovládania. Vďaka technológii RIKA FIRENET môžete svoju peletovú pec ovládať online, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Táto funkcia je skutočne ideálna v situáciách, keď chcete, aby vo vašom dome, chate alebo v kancelárii bolo príjemne teplo ešte pred vaším príchodom.

S novým RIKA Firenet modulom druhej generácie a internetovou aplikáciou sa dostanete do sveta pohodlia a kontroly ako nikdy predtým. Stačí sa zaregistrovať, pridať svoju pec a pomocou bezdrôtovej siete WiFi sa spojiť s pecou. A čo to znamená pre vás? Ovládanie peci na diaľku odkiaľkoľvek, sledovanie údajov z pece cez počítač, tablet alebo notebook a samozrejme aj cez mobil na internete. Všetko je v bezpečí a synchronizuje sa v pravidelných intervaloch.

Systém Firenet je určený pre všetky peletové pece s novým dotykovým displejom. Jeho použitie je neuveriteľne jednoduché. Hlavným predpokladom je, aby bola v priestore s pecou RIKA bezdrôtová sieť WiFi.

Do pece RIKA zasuniete malý modul v podobe USB kľúča, ktorý vygeneruje na displeji pece dva kódy slúžiace na registráciu a prihlásenie v aplikácii Firenet na internete. Po prihlásení sa do aplikácie Firenet uvidíte displej pece a môžete pec RIKA ovládať cez počítač a iné zariadenia.

Jednoducho, pohodlne a na diaľku - to je RIKA FireNet! Tento modul vám umožní kontrolu a reguláciu vášej peletovéj pece, kedy, kde a ako chcete, na akomkoľvek PC a mobilnom zariadení s prístupom na internet, na najvyššej úrovni zabezpečenia.

Modul Rika FireNet sa pripája k domácej sieti WLAN a je kompatibilný so všetkými modelmi RIKA s dotykovým displejom. Potrebujete iba jeden používateľský účet na webovej stránke RIKA -  https://www.rika-firenet.com/web/login

Systémové požiadavky:

- RIKA peletová alebo kombinovaná pec s dotykovým displejom a softvérom V2.16 (u starších modeloch je potrebná aktualizácia softvéru),
- RIKA firenet modul, existujúca bezdrôtová sieť,
- Internet, kompatibilné zariadenie napr. (smartphone, tablet, notebook, PC)

Popis:

RIKA firenet je platforma na báze prehliadača a preto nie je potrebná žiadna inštalácia aplikácie. RIKA firenet modul je možné ľahko nainštalovať pomocou “plug and play” (zastrč a hraj) priamo do pece. Platforma je nezávislá od operačných systémov a zariadení.

Vzťahuje sa všetky príslušné funkcie pre diaľkové ovládanie pece. Prenos dát zodpovedá bezpečnostnému štandardu SSL. Modul je kompatibilný so všetkými RIKA pecami s dotykovým displejom (aktualizácia softvéru V2.16 je potrebná).

Len jedným účtom môže byť riadený ľubovoľný počet pecí z akéhokoľvek množstva zariadení (RIKA firenet modul je potrebný pre každú pec).

Publikované dňa 08. apríl 2024

Pridať nový komentár