Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

MALÁ PRIPOMIENKA NA POCHOPENIE, PREČO SÚ NAŠE PECE - "INÉ"

Nachádzate sa tu

MALÁ PRIPOMIENKA NA POCHOPENIE, PREČO SÚ NAŠE PECE - "INÉ"

Pece Rika: krása plameňa.

Rika sa rozhodla pre úplne inú technológiu než jej konkurencia.

Pece na pelety musia byť zdrojom vizuálneho potešenia a zároveň poskytovať výkonné, konštantné a úsporné riešenie.

Rika vďaka svojej technológii pri peletových peciach ponúka veľkolepý plameň podobný plameňu ako v peciach na drevo a nie "plameň", ktorý je často vidieť na mnohých VRAJ rovnakých peletových peciach na trhu.

Rešpektujte spaľovanie.

Úplné spaľovanie, ktorého výsledkom je skutočný plameň, sa dá dosiahnuť len vtedy, ak sa peleta spáli správnou rýchlosťou a daným tlakom v spaľovacej komore. (DAR – dynamická regulácia)

Práve za týchto podmienok prevádzkuje Rika svoje kachle, aby dosiahla čo najlepšiu účinnosť (viac ako 91 %) a zabránila nadmernej spotrebe.

Ticho prirodzenej konvekcie vďaka peletovým peciam Rika.

Prirodzená konvekcia je v Rike realitou z veľmi jednoduchých dôvodov.

Ovládanie rýchlosti spaľovania v kombinácii s trojitým rozdeľovaním vzduchu, ktorý izoluje spaľovaciu komoru od vnútorných komponentov, zabráni akémukoľvek riziku prehriatia vo vnútri pece.

Tým sa zabraňuje použitiu konvekčného hlučného ventilátora prítomného na väčšine pecí na trhu, ktorého hlavnou funkciou je ochladenie pece.

Ľahká údržba pece.

Samočistiaci cyklus sa zapne automaticky každých 60 minút, aby sa zabezpečila stála kvalita spaľovania a vďaka pyrolýznemu efektu udržala sklo čisté.

Okrem plnenia nádoby peletami budú vaše zásahy obmedzené len na odstránenie popola a čistenie ohniska každých 5 - 7 dni podľa toho, ako často sa pec používa.

Úplná údržba je potrebná raz ročne pred začiatkom sezóny (čistenie vnútorného okruhu).

RIKA Slovensko s.r.o. je spoločnosť, ktorá prináša inovatívne riešenia v oblasti vykurovania so širokou škálou produktov, využívajúc najmodernejšie technológie a dizajn.

BUĎ ORIGINÁL - to sa oplatí.

Publikované dňa 14. november 2023

Pridať nový komentár