Čo si kupujete?

Nachádzate sa tu

Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Vráťme sa k tradiciám a oživme svoj domov ohromujúcim tancom plameňov, ktorý nám ponúkajú kachle na drevo.

Vďaka nim zažijete atmosféru pohody a tepla, akú dokáže vytvoriť len pravý oheň.

Investujte do maximálnej účinnosti a získajte náskok pred bežnými pecami! Objavte fascinujúci svet pecí na drevo, od prirodzeného vzoru plameňa cez typické praskanie polien až po širokú škálu modelov.

Mali by ste vedieť, že drevo je klimaticky neutrálne palivo - absorpcia a uvoľňovanie oxidu uhličitého sú takmer vyrovnané. Preto sa nemusíte obávať o svoju uhlíkovú stopu!

Vyskúšajte INTELIGENTNÉ VYKUROVANIE s technológiou RIKATRONIC 3 alebo 4 - vytvorené pre maximálny komfort, efektivitu a ekologickosť. Celý proces horenia je riadený plne automaticky a z drevného paliva sa vyťaží maximum. A to nie je všetko - niektoré modely dokonca umožňujú automatické zapaľovanie!

Eko režim tiež predlžuje dobu horenia malého množstva dreva.

V závislosti od modelu kachlí sa zobrazí optimálny čas na priloženie ďalšieho paliva. Týmto spôsobom sa vyhnete vysokej spotrebe paliva v dôsledku príliš skorého priloženia ďalšieho paliva alebo prerušeniam spaľovania v dôsledku príliš neskorého prikladania rozštiepených polien.

Rika pece na drevo ponúkajú jedinečnú atmosféru a možno ich ovládať manuálne alebo vďaka najmodernejšej technológii plne automaticky. Harmonický vzor plameňa a upokojujúce praskanie vytvárajú neporovnateľnú atmosféru, zatiaľ čo príjemné sálavé teplo zaisťuje veľmi výnimočné chvíle pohody.

Vychutnajte si ergonomickú prevádzku s jednoručným ovládaním v optimálnej výške pre jednoduché a pohodlné regulovanie kachlí.

Rýchle vykurovanie miestností je ďalšou obrovskou výhodou - kachle na drevo sa zahrejú rýchlejšie a miestnosti naplnia príjemným teplom vo veľmi krátkom čase – a to približne za 15 až 30 minút. Sú dokonalým doplnkom k systémom ústredného kúrenia, ktoré sú často pomalé.

Chcete dlhé uchovávanie tepla? Vďaka voliteľnému úložnému balíku ponúkajú niektoré modely pecí príjemné teplo ešte dlhšie.

Ale ako dlho vlastne môže vaša pec vydržať? Pri správnej prevádzke a pravidelnom čistení môže byť životnosť pece až 20 rokov! To je naozaj skvelé číslo, ktoré dokazuje, že investícia do kvalitnej pece sa určite oplatí.

Ale to nie je všetko - tieto inovatívne mašinky vám ponúkajú výnimočnú inteligenciu prevádzky, ktorá prevyšuje obvyklé pece. Už žiadne staromódne riešenia, prejdite o úroveň vyššie s týmto fascinujúcimi pecami!

Neváhajte a premeňte svoj domov na útulný azyl so štýlovými pecami na drevo od RIKA!