Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Na návšteve v RIKA

Nachádzate sa tu

Platilo to aj pri našej exkurzii, kde sme videli celý výrobný proces pecí RIKA, od prípravy základných komponentov, cez rezanie ocele laserom, nastavovanie softvéru až po finálne dokončovanie a montáž kamenných obkladov. Presvedčili sme sa, že RIKA je skutočne svetový výrobca. Nové pece všetkých typov čakali v plných skladoch na nakládku do rôznych končín Európy. 

Precízna práca, výborné pracovné podmienky a efektivita výroby nás aj našich obchodných presvedčili, že sme si vybrali dobre, keď sme sa stali predajcom takejto skvelej značky, akou RIKA určite je. Najväčší záujem vyvolala samotná montáž pecí, ktorá prebieha prevažne ručne. Súčasťou výroby sú však aj plne automatizované roboty, ktoré bez prestávky pracujú na niektorých komponentoch pecí. 

 

Rovnako zanietene a vysoko odborne na nás zapôsobili naši sprievodcovia, pán Sebastian Köck, manažér pre zahraničný obchod a pán Martin Mitterhauser, hlavný technik RIKA. Fantastický dojem na náš urobila aj vstupná hala, showroom, ktorá je vytvorená s veľkým citom pre dizajn a sú v nej vystavené všetky typy pecí. Niektoré z nich sú zapojené a kúria, takže každý zákazník má možnosť naživo vidieť, ako pece fungujú.

Ďakujeme našim rakúskym priateľom za vrelé prijatie a pohostinnosť. Našim partnerom, ktorí boli s nami, ďakujeme za účasť a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Publikované dňa 06. november 2015