Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Nachádzate sa tu

Rika Firenet EN

Revivo 125 nedostupné

REVIVO 125 - PELETOVÁ PEC / VLOŽKA/  K ZABUDOVANIU ALEBO PRE OBSTAVBU

Pelety dopĺňajte spredu, kedykoľvek aj v prípade, že pec horí

REVIVO 125 - PELETOVÁ PEC / VLOŽKA/  PRE OBSTAVBU ALEBO PRESTAVBU

RIKA Revivo 125 vdýchne nový život do vášich starých kachlíc, je určená k zabudovaniu alebo na prestavbu stáreho krbu.

RIKA Revivo 125 je vložka na pelety určená pre spojenie zastaralého a moderného napr. aj na obstavbu zo starých kachlíc alebo pre obstavbu s akumulačných materiálov s konštantnou tepelnou kapacitou a to všetko s moderným dizajnom a komfortom ovládania. Zapaľovanie môžete vykonať pohodlne stlačením tlačidla na dotykovom displeji alebo pomocou mobilnej aplikácie RIKA Firenet.

Peletová pec /vložka/ Revivo 125 má výrazne vyššiu účinnosť v porovnaní s pecami alebo vložkami na drevo.

Zabudovateľná peletová vložka je modernou alternatívou klasického krbu. 

S mimoriadne veľkým zásobníkom na pelety môžete dlho vykurovať priestor bez častého dopĺňania!

Pohodlné ovládanie pomocou displeja na peci Revivo 125:

Manuálny režim - MANUAL MODE
Vykurovanie pecou Revivo 125 pri manuálnom režime je možné vo výkonových stupňoch od  30% do 100%, pridáva sa po 5%.  Výkon možno nastaviť len s použitím peliet (nie pri použití dreva). Čas vykurovania je neobmedzený, zapnutie a vypnutie pece je manuálne. Pokiaľ sa pec nevypne a drevo dohorí, prísun peliet sa spustí automaticky.

Automatický režim - AUTOMATIC MODE
Vykurovanie pecou Revivo 125 pri automatickom režime je možné vo výkonových stupňoch od 30% do 100%, pridávanie po 5%. Výkon možno nastaviť len s použitím peliet (nie pri použití dreva) a s voľbou vykurovacích časov, k dispozícii sú dve časové fázy (Heating Time I, HeatingTime II).

Komfortný režim - COMFORT MODE
Komfortný režim  pece Revivo 125 je dostupný len v spojení s káblovým alebo  bezkáblovým senzorom RIKA. Vykurovanie je možné v rozmedzí od 14°C do  28°C. Teplota je nastavená na 20°C, pec vykuruje priestor na teplotu od 19°C do 21°C.  Po dosiahnutí požadovanej teploty sa pec vypne. Pec sa opäť sa zapne, len ak teplota klesne na 19°C. Potom sa cyklus opakuje.

Využívanie komfortného režimu je možné len pri použití peliet. Komfortný režim pece Revivo sa môže používať aj s voľbou vykurovacích časov. K dispozícii sú dve časové fázy (Heating Time I, Heating Time II), napríklad: Ranná fáza od 05:00 do 09:00 hod. a poobedná (večerná) fáza od 5:00 do 19:00 hod. Teplota je nastavená na 20°C, pec vykuruje priestor vo  zvolených vykurovacích časoch. Ak sa požadovaná teplota dosiahne pred ukončením časovej fázy, pec Revivo sa automaticky vypne, pretože teplotný senzor je nadriadený času, má vyššiu prioritu. Akonáhle teplota klesne na 19°C, pec sa opäť automaticky zapne, pokračuje v prevádzke, vykuruje priestor do 21°C a po dosiahnutí tejto teploty sa pec vypne. 

- zapaľovanie stlačením tlačidla

- konštantný výkon vykurovania

- najmodernejšia technológia 

- vysoká účinnosť

Technická špecifikácia: 
Rozmery pece1263 x 525 x 663 [mm]
Vykurovací výkon od - do2,5 - 6,0 kW
Objem vykurovaného priestoru50 - 160 m³
Účinnosť92,1 %
Vzduchotesnááno
Celková váha160 kg
Obklad - oceľčierna
Korpusčierny
Pripojovací priemer100 mm
Veľkosť zásobníka na pelety40 kg
Energetická triedaA+
Externý prívod vzduchusúčasťou

 

Rozmery: 
1263 x 525 x 663 [mm]
RLS-System: 
Nie
Nezávislé od izbového vzduchu: 
Áno
Výhrevnosť priestoru: 
50 - 160 m³
USB: 
Áno
Ovládanie GSM: 
Áno (príslušenstvo)
Energetická trieda: 
A+
Hmotnosť obkladu: 
Celková váha 160 kg
Dotykový display: 
Áno
Tepelný výkon: 
2,5 - 6,0 kW
Priehradka na pečenie: 
Nie
Sklenená ceranová doska: 
Nie
Otočný mechanizmus pece: 
Nie
Automatické preklápanie roštu: 
Nie
Vrchné napojenie: 
Nie
Rikatronic 3: 
Nie
RIKA Powerstone: 
Nie
Rikatronic 4: 
Nie
RIKA Firenet: 
Áno
RIKA MultiAir: 
Nie
Regulácia dynamického vzduchu (DAR): 
Nie
Hlasové ovládanie pecí cez RIKA FIRENET: 
Nie

Ostatné produkty

Mimoriadna inovácia DOMO spája všetky inovácie peletových kachlí v jednom zariadení. Najlepšia voľba pre maximálny komfort a moderné vykurovanie.   Mobilné a hlasové ovládanie prostredníctvom internetu a bezdrôtovej domácej siete.
Mala by to byť pec na pelety alebo drevo? Pre tých, ktorí sa nedokážu rozhodnúť Vykurovanie podľa vlastného želania