Partnerstvo s RIKAPre partnerov
RIKA pece virtuálne u vás domaVyskúšajte

Spájame kvalitné produkty RIKA a Schiedel

Nachádzate sa tu

Ako výhradný dovozca a predajca pecí RIKA máme dlhodobé pozitívne skúsenosti s používaním komínov Schiedel, pretože majú bezkonkurenčne vyriešené technické parametre, ako napríklad:

 

 

  • detaily pre bezpečné a rýchle pripojenie pecí RIKA na komínove teleso,
  • detail prívodu externého vzduchu, či už cez vetraciu šachtu pomocou originálneho adaptéru alebo cez viacvrstvový komínový plast pri oceľových komínových telesách,
  • detail bezpečného prestupu cez drevené konštrukcie.   

 

Máme istotu, že pri používaní komínov Schiedel nám ako predajcovi pecí RIKA nikdy nebude chýbať žiadny komponent, ktorý požaduje náš zakazník. A je úplne jedno, či sa jedná o keramický alebo oceľový komín.

 

Máme istotu, že pri napojení na komínové teleso Schiedel je vždy zaručená plná funkčnosť pecí RIKA. Vyhovuje nám minimálna výška napojenia, čo je cca 70 cm od podlahy kvôli zadnému napojeniu pecí RIKA (týka sa komínových systémov ABSOLUT, UNI ADVANCED a oceľových komínov). Ako predajca pecí RIKA nepoznáme na slovenskom trhu iného dodávateľa komínov, u ktorého by sme si dokázali zadovážiť vyššie spomínané a tak potrebné technické detaily a riešenia.    

 

Spoločnosť Schiedel Slovensko vnímame ako jednotku na slovenskom trhu a a preto sme sa rozhodli používať práve komínové telesá Schiedel v spojitosti s vysokovalitnými pecami na drevo a pelety RIKA pre najvyššiu spokojnosť našich zákazníkov. Sme nesmierne vďační spoločnosti Schiedel Slovensko za všestrannú technickú podporu a príkladnú spoluprácu.

Marián Venglár

 

 

Publikované dňa 31. máj 2016